چگونه با صد هزار تومان پولدار شویم

چگونه با صد هزار تومان پولدار شویم
3.3/5 - (9 امتیاز)

چگونه با صد هزار تومان پولدار شویم ؟ وقتی این سوال پرسیده شده، پس حتماً حداقل یک جواب برای آن وجود دارد. یکی از آن پاسخ‌ها کارآفرینی با سرمایه کم است.

برای یافتن پاسخ سوال ” چگونه با صد هزار تومان پولدار شویم ؟ ” جست‌وجوهای زیادی کرده‌ام و در این‌جا مفیدترین راه‌های پولدار شدن با صد هزار تومان را برای شما نوشته‌ام.

باید به این باور برسیم که کارآفرینی با صد هزار تومان کاملاً ممکن هست چه برسد به پولدار شدن!

اگر به این موضوع فکر می‌کنید که چگونه با صد هزار تومان پولدار شویم آن هم در یک هفته! حتماً مطالب زیر را بخوانید:

در مطلب پیش‌رو موارد زیر را با هم می‌خوانیم و بررسی می‌کنیم:

(با کلیک روی هر کدام به قسمت مربوطه منتقل می‌شوید)

  1. پولدار شدن با صدهزار تومان! ممکن یا غیرممکن
  2. کارآفرینی با صد هزار تومان
چگونه با صد هزار تومان پولدار شویم

بیشتر بخوانید: نقشه راه کسب درآمد با سرمایه کم

1- پولدار شدن با صدهزار تومان! ممکن یا غیرممکن

هشدار!!!

با جست‌وجو در اینترنت به دنبال یافتن راه‌حل برای سوال چگونه با صد هزار تومان پولدار شویم ، با انبوهی از پکیج‌های پولی روبه‌رو شدم.

پکیج‌هایی که در تبلیغاتشان از تصاویر ویلا و خانه‌ها و خودروهای لوکس استفاده کرده‌اند و به شما قول می‌دهند که اگر بستۀ درآمدزایی‌شان را بخرید، سه سوته مانند آن‌ها میلیاردر شوید.

تبلیغات زردی که حتی برای اثبات ادعایشان هیچ نمونه ای از پکیجی که قرار است شما را پولدار کند ارائه نمی‌کند، چه برسد به اینکه شما انتظار داشته باشید که تضمینی برای آموزش‌هایشان وجود داشته‌باشد.

پکیج فروش‌هایی که آرزو را بسته‌بندی کرده‌اند و قصد دارند آن را به شما بفروشند. کار آن‌ها مرا یاد افرادی انداخت که در قرن‌ها پیش بهشت را به مردمان می‌فروختند.

این آرزوفروش‌ها وقتی تازه شروع به کار می‌کنند و هنوز کسی آن‌ها را نمی‌شناسد، با شعار چگونه با پنجاه هزار تومان پولدار شویم و سپس تبلیغ پکیج پوچشان سعی می‌کنند شما را تشویق به خرید کنند.

پس از مدتی با شعار چگونه با صد هزار تومان پولدار شویم و بعدها کم‌کم به شعار چگونه با یک میلیون تومان پولدار شویم می‌رسند.

آدم‌هایی پوچ که با فریب من و شما به درآمد رسیده‌اند و آرزو را در یک بسته‌بندی زرد به ما فروخته‌اند.

اگر تا کنون فریب این پکیج‌فروشان را خورده‌اید، در انتها حتماً داستانش را برای ما تعریف کنید 🙂

امیدوارم کاملاً درک کرده باشید که من سعی دارم شما را به حضور آرزوفروشان و پکیج‌فروش‌ها حساس کنم و البته که ممکنه بین پکیج‌فروش‌ها افرادی که واقعاً با سواد هستند نیز باشند که تعدادشان خیلی خیلی کم است.

چگونه با صد هزار تومان پولدار شویم

ممکن یا غیر ممکن؟!

با تعریف یک ماجرا برای شما می‌گویم که پاسخ به سوال چگونه با صد هزار تومان پولدار شویم ؟ ممکن است یا غیر ممکن!

خانم تینا سیلیگ (Tina Seelig) استاد کارآفرینی دانشگاه استنفورد در قسمتی از کتاب ای کاش وقتی ۲۰ ساله بودم می‌دانستم، یکی از موضوعات کارآفرینانه را این‌گونه به دانش‌آموزان می‌آموزد:

او به هر دانش‌آموز پاکتی حاوی 5 دلار پول می‌دهد و به آنها می‌گوید که آنها سه روز فرصت دارند تا با این سرمایه اولیه بیشترین سود را داشته باشند.

او می‌گوید ممکن است دانش‌آموزان بگویند: می‌توانیم بلیط بخت آزمایی بخریم؟ یا اصلاً قمار کنیم؟

خانم تینا سیلیگ آن‌ها را این‌طور راهنمایی می‌کند که:

« شما باید تلاش کنید که فرصت‌ها را جست‌وجو کنید. باید سعی کنید از منابعی که در دسترس دارید بیشترین بهره را ببرید. همچنین باید خلاق باشید. باید به مفروضاتی که از قبل در ذهنتان نقش بسته، شک کنید و آن‌ها را زیر سوال ببرید».

او در ادامه تعریف می‌کند که: اغلب دو گزینه‌ی فروش آبمیوه و یا شستن ماشین همسایه‌ها به ذهن دانش‌آموزان می‌آید. آن‌ها در نظر می‌گیرند که با پنج دلار می‌توان مایع شونده و اسکاچ و سطل خرید و ماشین خانم و آقای همسایه را شست. یا فکر می‌کنند با خرید یک کیلو پرتقال و گرفتن آب پرتقال می‌توانند کسب‌وکار سه روزه‌ی خوبی راه‌اندازی کنند.

اما خانم سیلیگ هدف اصلی از این بازی را این‌طور توضیح می‌دهند:

دیر یا زود،‌ دانش‌آموزان متوجه ‌می‌شوند که هدف اصلی این بازی، فراموش کردن پنج دلار است. آن‌ها متوجه می‌شوند که با این پول کم فقط گرفتار می‌شویم. چون اگر قرار بود 5 دلار شروع ثروتمند شدن ما باشد الآن تمام افراد بزرگسال پولدار بودند. این میزان پول کم، بیشتر از آنکه به پولدار شدن ما کمک کند، ذهن ما محدود می‌کند. پس بهتر است که این پنج دلار را دور بیندازیم و به کسب درآمد و کارکردن بیاندیشیم…

پس چه پنج دلار چه صد هزار تومان داشته باشیم، ابتدا باید چهارچوب‌های فکری که از کودکی در ذهن ما شکل گرفته و موجب محدودیت ماست را بشکنیم و فقط به فکر کار باشیم.

چگونه با صد هزار تومان پولدار شویم

2- کارآفرینی با صد هزار تومان

آموزش ببینیم

در ابتدای مطلب از پکیچ‌فروش‌ها برای شما صحبت کردم و گفتم می‌توانید در این آشفته بازار پکیج‌های خوبی را هم بخرید و به دانش مالی خود بیافزایید و سپس راه پولسازی را آغاز کنید.

و الآن می‌خوام از تعدادی فرصت آموزشی رایگان برایتان بگویم.

فرصت‌هایی که برای آن‌ها هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید.

شما فقط با صرف وقت و آموزش می‌توانید صد هزارتومان را وارد کار کرده و پولدار شوید.

کارآفرینی با صد هزار تومان

پادکست گوش کنید

برای پاسخ به سوال چگونه با صد هزار تومان پولدار شویم ؟ گوش دادن پادکست‌های حوزه کسب‌وکار و کارآفرینی بسیار موثر هستند.

پیشنهاد من به شما پادکست کارنکن است. پادکستی که پادکستر آن آقای امین آرامش (تهیه کننده پاد کست) به سراغ آدم‌های موفق در حوزه کاری خودشان می‌رود.

افرادی که توانسته‌اند کسب‌وکار خوبی را اغلب با دست‌های خالی راه‌اندازی کنند و به پولسازی رسیده‌اند.

پادکست کارنکن داستان آدم‌هایی است که با شغلشان زندگی می‌کنند.

مهمان‌های پادکست کارنکن آدم‌هایی هستند که در گذشته از جنس الآن ما بوده‌اند.

ما هم دور نیستیم از روزی که به موفقیت آن‌ها برسیم و لذت کار و کسب درآمدی که الآن در آرزویش هستیم را تجربه کنیم.

از گوش دادن به پادکست ها براتون گفتم. این نکته را هم بگویم که شما می‌توانید با همین صد هزار تومان و چه بسا با صفر تومان وارد تولید پادکست شوید و از این راه کسب درآمد کنید.

مطلب زیر از صفر تا صد برای شما این راه را شرح می‌دهد و می‌توانید پادکستر باشید 🙂

کارآفرینی با صد هزار تومان

ویدئوهای آموزشی رایگان

فراموش نکردم که شما دنبال رسیدن یه پاسخ سوال چگونه با صد هزار تومان پولدار شویم ، هستید.

این صد هزار تومان را می‌توانید برای تأمين هزینه‌ی اینترنت صرف کنید و از انبوهی از آموزش‌های رایگان سایت‌های آپارات و یا یوتیوب استفاده کنید.

محتواهای ویدئویی که به رایگان در اختیار شماست و کافیست عنوان مورد نظرتان را در این دو سایت سرچ کنید تا چندگام به پولسازی نزدیک شوید.

راستی مثل ایده ی تولید پادکست شما می‌توانید از طریق قرار دادن ویدئو در آپارات و یوتیوب پولدارشوید. برایتان یک لینک کاربردی از چگونگی انجام این کار قرار می‌دهم:

کارآفرینی با صد هزار تومان

کارآفرینی با صد هزار تومان شدنی است!

برای آخرین بخش این مطلب می‌خواهم لینک های مفیدی را معرفی کنم که برای شروع کسب‌وکار و کارآفرینی با صد هزار تومان ، ذهن شما را باز و آماده می‌کند.

نکته اصلی کسب درآمد با سرمایه کم این است که شما باید دیوانه و عاشق کاری باشید که انجام می‌دهید. عشق معجزه می‌کند.

پس برای شروع، اگر سرمایه‌ اندکی دارید ولی انسانی اهل سرمایه‌گذاری و رشد فردی هستید، به شما توصیه می‌کنیم که حتماً مطلب زیر را مطالعه نمایید:

اگر روح شما به هنر علاقه‌مند است مطلب ایده های پولساز هنری را حتماً بخوانید:

اگر به طبیعت و زراعت و کشت و کار علاقه دارید این مطلب را از دست ندهید.

شما می‌توانید با سرمایه اندک در حوزه کشاورزی کسب‌وکارتان را شروع کنید و پول روی پول بگذارید:

در همین مطلب پیش‌رو از مثال 5 دلاری صحبت کردم. خیلی خوب است اگر مطلب زیر را بخوانید تا ایمان بیاورید که کسب درآمد دلاری کاملاً امکان‌پذیر است 😉

مطالب مرتبط

ما در سایت کار نکن تلاش می‌کنیم تا بهترین و کاربردی‌ترین مطالب را در هر زمینه ای که به فکر شما برسد، تولید کنیم. در ادامه‌ی این مطلب برای شما لینک‌هایی مرتبط و کاربردی با موضوع کسب درآمد قرار داده‌ام:

ممنونم که با این مطلب همراه شدید. نظرات و پیشنهادهای شما همیشه راه‌گشاست. خیلی خوب می‌شود که بگویید شما چه ایده هایی برای کارآفرینی با صد هزار تومان دارید؟کانال یوتیوب پادکست رادیو کارنکن
اینستاگرام پادکست رادیو کارنکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مینی دوره رایگان
تولیدمحتوا و سئو

بخشی از دوره سئو را اینجا ببینید.