نقشۀ راه کسب درآمد از اینترنت

3.5/5 - (137 امتیاز)

مزیت استفاده از اینترنت برای کسب درآمد

با توجه به شرایط حال حاضر در جامعه، تمام افراد به دنبال کسب درآمد هستند. یکی از راحت‌ترین و در دسترس‌ترین راه‌ها برای کسب درآمد استفاده از اینترنت است.

شما با داشتن یک گوشی یا لپ‌تاب می‌توانید از طریق اینترنت کسب درآمد کنید. افراد با کمک اینترنت می‌توانند کارهای خود را معرفی و گسترش دهند.

در مقالۀ چگونه از فضای مجازی پول در بیاوریم؟ نکات ارزشمندی درمورد این موضوع گفته شده است.

در این نقشۀ راه با ما همراه شوید تا با انواع راه‌های کسب درآمد از طریق اینترنت آشنا شوید.

پیش‌نیازهای لازم برای کسب درآمد از اینترنت

برای انجام هرکاری نیاز به یک‌سری پیش‌نیاز است. برای کار کردن با اینترنت هم همین طور.

 • داشتن خودِ اینترنت!
 • داشتن مهارت‌ و تخصص در حداقل یک حوزه.
 • داشتن یک گوشی یا لپ‌تاپ

اگر این شرایط را دارید با ما در این مسیر همراه شوید.

روش‌های کسب درآمد از اینترنت

روش‌هایی که با آن می‌توانید از طریق اینترنت کسب درآمد کنید بسیار زیاد است. در این قسمت این روش‌ها برای شما آورده شده تا با آن‌ها آشنا شوید.

 • تولید محتوا به صورت فریلنسر:

شما با کسب یک‌سری مهارت به راحتی می‌توانید تولید محتوا انجام دهید. تولید محتوا می‌تواند به صورت متن، ویدئو و یا ویس باشد. اگر به انجام این کار علاقه‌مند هستید لینک زیر را از دست ندهید.

صفر تا صد فریلنسری تولید محتوا

 • فریلنسر طراحی سایت:

طراحان سایت برای کسب درآمد اینترنتی می‌توانند به صورت فریلنسر این کار را انجام دهند. اطلاعات کامل برای این موضوع در لینک زیر آمده است.

فریلنسر طراحی سایت

 • فروشگاه اینترنتی:

اگر شما برای کسب درآمد از اینترنت به فکر ایجاد فروشگاه اینترنتی هستید، گفتگوی آقای بهداد مبینی و آقای آرامش را در پادکست کارنکن از دست ندهید.

گفتگوی آقای بهداد مبینی و آقای آرامش

 • یوتیوبر/بلاگر/ولاگر:

یوتیوبر/بلاگر/ولاگر سه موضوع جذاب که امروزه بسیار پرطرفدار است. اگر شما هم تمایل دارید در یکی از این حوزه‌ها فعالیت داشته باشید، لینک‌های زیر به شما در این راه کمک خواهد کرد.

چگونه یوتیوبر شویم؟

چگونه بلاگر شویم؟

ولاگر

 • معلم فریلنسر:

آیا شما علاقه‌مند به آموزش‌دادن به دیگران هستید؟ و یا رؤیای معلم و یا استاد شدن داشته‌اید؟

اگر شما هم این دغدغه را دارید به شما پیشنهاد می‌دهیم مطلبِ معلم فریلنسر را بخوانید. از طریق لینک زیر اطلاعات بسیار جامعی در مورد این موضوع در اختیار شما قرار می‌گیرد. 

معلم فریلنسر

 • تولید پادکست

اگر به تولید پادکست علاقه‌مند هستید و می‌خواهید بدانید چگونه از طریق پادکست می‌شود درآمد کسب کرد، مقالۀ زیر را مطالعه کنید.

تولید پادکست

 • بورس

یکی از بحث‌های داغ امروز جامعه، بورس است. اگر می‌خواهد وارد بورس شوید قبل از آن، حتما‌ً باید آموزش ببینید و با آگاهی بالا وارد این حوزه شوید. وارد‌شدن و موفق‌شدن در بورس به تخصص احتیاج دارد. از طریق لینک زیر با نکات مهم در مورد بورس آشنا شوید.

چگونه وارد بورس شویم

 • کسب درآمد در خانه با گوشی

برای کسب درآمد به‌دنبالِ کارهای خیلی پیچیده نباشید. با همین گوشی که در دستتان هست هم می‌توانید به راحتی درآمد کسب کنید.

برای آشنایی با این روش‌های کسب درآمد، مقالۀ زیر را مطالعه کنید.

کسب درآمد در خانه با گوشی

 • کارهای فریلنسری

شما می‌توانید بسیاری از کارها را به صورت دورکاری در خانه انجام دهید. برای آشنایی با مفهوم فریلنسر و چگونگی کسب درآمد از آن، مطلب زیر را از دست ندهید.

آموزش فریلنسری صفر تا صد

و …

با در نظر گرفتن علاقه‌ و استعداد و مهارت‌هایتان می‌توانید در هر یک از کارهای بالا کسب درآمد داشته باشید.

درآمد از اینترنت با روش‌های مختلف

پردرآمدترین شغل اینترنتی را می‌شناسید؟

سریع‌ترین راه برای کسب درآمد از اینترنت را می‌خواهید بدانید؟

می‌دانید چگونه می‌شود در اینستاگرام به درآمد رسید؟

اپلیکیشن و سایت‌های درآمدزایی را می‌شناسید؟

در ادامه این نقشۀ راه با ما همراه شوید تا به جواب این سوال‌ها برسید.

اولین قدم برای انجام هر کاری آموزش دیدن در آن حوزه است. وقتی در حوزه‌ای آموزش دیده باشید با اعتمادبه‌نفس بیشتری کار خود را آغاز و زودتر به موفقیت می‌رسید.

 کسب‌و‌کارهای اینترنتی هم به همین صورت هستند و برای موفق شدن در آن لازم است نکاتی را بدانید.

لینک‌های زیر به این موضوع پرداخته‌اند تا شما با مطالعۀ آن‌ها با خیال راحت، کسب‌و‌کار خود را آغاز کنید. 

 

 

همان‌طور که در بخش قبل گفته شد از راه‌های مختلفی می‌توان از اینترنت پول درآورد. برای کار کردن با اینترنت و کسب درآمد از آن داشتن ایده‌های خوب موضوع بسیار مهمی است. ابتدا ایده‌ها خام هستند،  باید آن‌ها را پرورش داد تا به نتیجه برسند. در مقالۀ زیر به صورت کامل به این موضوع پرداخته شده است.

 

بعضی افراد برای رسیدن به درآمد عجله دارند و می‌خواهند خیلی سریع پول‌دار شوند. از طریق اینترنت می‌توان به این خواسته رسید. اما شرط آن داشتن تخصص و مهارت است. در مقالۀ زیر به شما آموزش داده می‌شود که از طریق چه مهارت‌هایی می‌توانید سریع‌تر با اینترنت پولدار شوید.

 

تا به حال به این موضوع فکر کردید که حتی با اپلیکیشن هم می‌توان پول درآورد؟ جالب است بدانید که با نصب بعضی از بازی‌ها و اپلیکیشن‌ها می‌توانید درآمد داشته باشید. اگر این موضوع هم برای شما جالب است و علاقه دارید اطلاعات بیشتر به‌دست آورید و با این بازی‌ها و برنامه‌ها آشنا شوید، لینک زیر را از دست ندهید.

 

از میان شغل‌های اینترنتی بعضی از آن‌ها درآمد بیشتری دارند. اگر میزان درآمد برای شما دغدغه است و می‌خواهید درآمد بالا از شغل اینترنتی خود داشته باشید، مقالۀ زیر را مطالعه کنید.

 

 

آیا شما هم به اینستاگرام علاقه‌مند هستید؟

آیا می‌خواهید از طریق آن کسب درآمد داشته باشید؟

امروزه اینستاگرام مخاطبان زیادی رو جذب خود کرده است. افراد زیادی به دنبال کسب درآمد از آن هستند ولی نمی‌دانند از کجا شروع کنند و چه طور ادامه دهند. دو لینک بسیار عالی برای آموزش قرار داده شده است. پس اگر شما هم به کسب درآمد از طریق اینستاگرام علاقه‌مند هستید، این دو لینک را از دست ندهید.

 

 

 

بعضی از سایت‌ها امکان کسب درآمد از طریق آن‌ها وجود دارد. نکتۀ قابل‌توجه این است که به هر سایتی نمی‌شود اعتماد کرد و قبل از دادن اطلاعات به آن سایت درمورد آن تحقیق کنید.

با این وجود تعدادی زیادی از سایت‌ها وجود دارند که در بستری بسیار امن می‌شود از طریق آن‌ها درآمد کسب کرد.

برای شناخت این سایت‌ها و نحوۀ کسب درآمد از آن‌ها، از طریق لینک زیر وارد شوید تا اطلاعات لازم را کسب کنید.

 

 

کلام آخر

در این نقشۀ راه شما با راه‌های مختلف کسب درآمد از اینترنت آشنا شدید و آموختید که چگونه از طریق اینترنت کسب درآمد داشته باشید. اگر شما به کسب درآمد دلاری هم علاقه‌مند هستید می‌توانید از نقشۀ راه کسب درآمد دلاری استفاده کنید. امیدواریم با استفاده از این مطالب تصمیمی هوشمندانه بگیرید تا در مسیر موفقیت قرار بگیرید.   کانال یوتیوب پادکست رادیو کارنکن
اینستاگرام پادکست رادیو کارنکن

مینی دوره رایگان
تولیدمحتوا و سئو

بخشی از دوره سئو را اینجا ببینید.